REBELL STUDIO / COMMUNICATION & BRAND STRATEGY / BRANDING / COWORKING / WORKSHOPS / 

O nas

Jesteśmy agencją kreatywną z Poznania, która działa globalnie. Specjalizujemy się w brandingu i reklamie. Współpracujemy z dużymi markami, ale wspieramy też małe twórcze projekty. Pracujemy z klientami od etapu budowania strategii przez projektowanie, aż do produkcji. Do projektów staramy się podchodzić niestandardowo i nie boimy się żadnych wyzwań. Jesteśmy otwarte na twórcze umysły, bo wierzymy, że we współpracy jest siła.

Rebell Studio powstało z pasji do sztuki i wiary w dobre projektowanie!

Communication & brand strategy

Marketing consulting

Branding

Graphic and product design

Movies & photos production

Events

Copywriting & storytelling

Websites and apps

E-mail marketing

Social media marketing

POS & event marketing

Calligraphy and typography

Printing

Gadgets production

Art

Motion design

3D graphics

Zespół

Ela
Martin

strategy director | partner

BEATA
JAGODZIŃSKA

creative director | partner

ELA
PABICH

project manager

MAGDA
MARCHOCKA

graphic designer

ZOFIA
STYBOR

graphic designer

KLAUDIA
ZABŁOCKA

graphic designer

MONIKA
KALL

motion / graphic designer

KAROLINA
MARTIN

copywriter

Nasi klienci

Oyo
Medivet
Sleepmed
Pragmatiq
hilding
GLS
Rukki
Caps Group
zao
CUREM
Siba
Tamara
ALLEGRO
Aelia

Klienci o nas

Z Rebeliantkami pracujemy od dawna. Graficznie opracowały naszą gazetę firmową. Zaprojektowały layout naszych książek. Stworzyły nową nazwę naszego biegu. Opiekują się nami w ważnych dla nas kwestiach. Miło nam, że zaufały naszym poradom prawnym i podatkowym. Potrafią słuchać, kreatywnie myśleć i konsekwentnie pracować. Gorąco polecam.

RAFAŁ SZYMKOWIAK

Founder, PragmatIQ
Genialna współpraca, świetne projekty i cudowny kontakt. Gorąco polecam. Wszystko wykonują nawet przed czasem!!! :)

KAMIL PASTUSZAK

Founder, Tiny Smart House Polska
I have always found that Ela and the team at REBELL provide just the right balance of professionalism, creativity and Insights to suit our needs. They developed multiple quality brand identity, marketing materials, Concepts and I couldn’t be more pleased. They deliver a perfect mix of Quality work in the fast timelines.

CHAHAT AGGARWAL

Brand Program Owner - New Products Global
Brand and Design, OYO
Agencja Rebell Studio jest agencją reklamową, z którą miałam przyjemność współpracować wielokrotnie przy okazji różnego rodzaju projektów, eventów, działań promocyjnych. Rebell Studio za każdym razem doskonale wypełniało powierzone zadania, podejmowało się często niekonwecjonalnych, skomplikowanych zleceń, z których zawsze wywiązywało się zarówno wzorowo, jak i terminowo. Osoby odpowiedzialne za realizację projektu wykazywały się zawsze profesjonalizmem oraz elastycznością. Szybko i sprawnie reagowały na nasze sugestie, wyróżniając się kreatywnością w dostosowaniu projektów do naszych oczekiwań. Rebell Studio zasługuje na uznanie i polecenie jako solidny, sprawdzony i kompetentny partner, który sposób kompleksowy podchodzi do obsługi swoich klientów.

MAŁGORZATA MARKOWSKA

Marketing Manager, GLS Poland
Współpraca z Państwem to czysta przyjemność - fachowo, rzeczowo, konkretnie, miło i z uśmiechem na temat. Życzyłbym sobie zawsze tak pracować. Gratuluję i jestem pełen uznania dla Państwa pracy.

MACIEJ GRACZYK

CEO SleepMed
Współpraca z Rebellkami to sama przyjemność. Bardzo zaangażowany zespół działający w ekspresowym tempie. Zawsze gotowi do działania i chętni do pomocy i co najważniejsze do każdego projektu podchodzą z pasją. Znakomicie wywiązują się z wyznaczonych celów proponując przy tym niezwykle ciekawe, unikatowe i przemyślane rozwiązania. Polecam w 100%!

Marta Bartoszak

Lider Zespołu Marketingu